#1 2008-10-26 15:40:09

Ichigatsu

Administrator

12836712
Zarejestrowany: 2008-09-17
Posty: 256
Punktów :   11 
Główny koń: Ichiro
Wszystkie konie: 7
Stado: KD <3

Zamek Ognia

http://img410.imageshack.us/img410/4372/19vl9.jpg

Oprócz Zamku Cieni, na Wyspie Kirei jest również Zamek Ognia. Jest też trzeci zamek, lecz nigdy nikt tam nie dotarł. Każdy kto ośmielił się spróbować chociaż pójść w tamtą stronę - znikał w niewyjaśnionych okolicznościach i nigdy nie wracał. Nad Zamkiem Ognia bez przerwy niebo wygląda, jakby się paliło. Z wieży świeci się dziwne światło. Dookoła rozlana jest ciemna woda. Jeździec na karym koniu również i tu czasem się pojawia. Niestety nikt nie wie kiedy...


Kryształowe Dusze wzywają! http://img517.imageshack.us/img517/8683/plusfavxt0.gif

Offline

 

#2 2009-10-03 15:00:34

Kio

Użytkownik

1135457
Skąd: Schwiebus :3
Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 102
Punktów :   
Główny koń: Hyaena
Wszystkie konie: IO
Stado: PaCo 4ever!
WWW

Re: Zamek Ognia

Idę właśnie twardym krokiem od którego bolą mnie pięty, i drę się w niebogłosy:
-TE! JEŹDZIEC! CHODŹ NO TU! SOLÓWA, JUTRO O PÓŁNOCY!
I idę dalej, co chwilę powtarzając te słowa. Po jakiś trzech godzinach z zamku wychodzi gość od pasa w górę ubrany jak rycerz, a na dole tylko w różowych hawajkach w białe kwiatki. Ja turlając się po suficie ze śmiechu i próbując to wszystko zatuszować i nie pęknąć przy tym ze śmiechu, dostałam nagłego napadu kaszlu.
-No co? Tak się drzesz, że mnie giermek nie skończył ubierać, i konia mi nie przygotowali!!
Ja duszę się ze śmiechu, a "straszny mroczny rycerz w różowych hawajkach" patrzy na mnie jak na idiotkę.
-I co się chichrasz, hę?
Ja, wciąż nie mogąc odpowiedzieć, spróbowałam stać i weszłam za "rycerzem" do zamku, gdzie zastałam pokój urządzony w stylu Barbie&Ken, a za nim był dziedziniec zbudowany z dużych klocków LEGO BELVILLE(R). W stajni stały same białe klacze, a na samym końcu, odcięty od świata legowego stał czarny ogier z białymi serduszkami na zadzie.
Ja, wciąż nie mogąc wytrzymać ze śmiechu, weszłam do siodlarni, gdzie wszystko było różowe.
Zamekposiadał również własny szyld:
________________________
|                                         |
|Mroczny Zamek Ognia         |
|urodziny, wesela, pogrzeby  |
|~Jeździec na karym koniu.  |

Szyld był biały ze złoto-różowo-lazurowym napisem.
Rycerz zaprosił mnie na herbatkę firmy "Bratz." Nie powiem, smaczna była, tylko pływał w niej brokat, i była różowa.
po wypiciu herbatki postanowiłam iść już do domu i napisać o wszystkim na blogu, jednak w oczy rzucił mi się napis:
__________________________________________________________________________
[NIC, CO SIĘ ZNAJDUJE W MURACH TEGO ZAMKU NIE MOŻE BYĆ ROZPOWSZECHNIONE]

Zniechęcona wróciłam do domu i turlałam się po własnym suficie ze śmiechu.


http://img2.imageshack.us/img2/2527/fantasiakio2copie.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhosting zdjęć gif jak wygląda szynszyl pomoc drogowa